شرکت نوژان صنعت آتی ساز در شهریور ماه سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نموده است و در راستای رسالت ذاتی تعیین شده تلاش خود را به کار بسته و با پیشرفت روزافزون، تاکنون با برگزاری بیش از ۵۱ مزایده و ۲ مزایده ویژه سراسری در سطح کشور نسبت به فروش املاک خود و املاک مازاد بانک­ها اقدام نموده است.

روش و چهارچوب این شرکت به گونه ای برنامه ریزی گردیده که با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص در تهران و شهرستان­ها در زمینه املاک از جمله تخلیه و سپس ارزیابی ملک توسط کارشناسان رسمی دادگستری، اخذ استعلامات، برگزاری مزایده (با شرایط نقد و اقساط)، بازاریابی املاک، انعقاد قرارداد و … به بهترین نحو ممکن نسبت به ارائه خدمات شایسته به مشتریان عزیز اقدام نماییم.

مهمترین راهبردهای شرکت نوژان صنعت آتی ساز، مدیریت روابط مشتریان، بهبود کیفیت خدمات و بهبود شاخص­های عملکرد است که برای دستیابی به این راهبردها، اهدافی همچون رشد شرکت، ارائه خدمات مناسب به مشتریان، فن ­آوری نوین در سطح سازمانی ترسیم شده است.

رضایت شما مشتریان گران­قدر اولویت اصلی این شرکت می­باشد و تمامی ۳۰ نفر سرمایه انسانی مستقر در محل شرکت و ۱۰۰ نفر سرمایه انسانی غیر مستقر، همین هدف را دنبال می­کنند.

امید است به حول و قوه الهی بتوانیم تا پایان این مسیر همراهی مشتریان گرانقدر خود را داشته باشیم.